Informacje o COVID-19

W tych trudnych czasach chcemy zapewnić, że SIGTAX robi wszystko, co w jego mocy, aby wspierać naszych klientów, pracowników i całą społeczność w radzeniu sobie ze skutkami COVID-19. Rozumiemy, że często nie ma sposobu, aby zatrzymać twoją firmę i dlatego w niepewnych czasach, takich jak ten, nadal pracujemy jak zwykle.

 

Jeśli potrzebujesz wyjaśnień dotyczących operacji biznesowych, planowania strategicznego i obecnej sytuacji finansowej, nasi eksperci są w dostępni telefonicznie i w kontakcie mailowym. Dzisiejszą sytuację trudno nazwać „biznesową jak zwykle”, ale SIGTAX podjął aktywne działania, żebyś tak się mógł poczuć podczas naszych kontaktów z Tobą.

 

Dziękujemy za kontynuację współpracy z SIGTAX. To dla nas zaszczyt być częścią Twojego biznesu i zapewniamy Cię, że wspólnie to przeżyjemy.

 

Zostań w domu. Bądź bezpieczny!

 

Aby pomóc Ci być na bieżąco z aktualnościami finansowymi dotyczącymi Twojej firmy, nieustannie przygotowujemy krótkie artykuły na blogu o najnowszych wiadomościach finansowych i wydarzeniach, które mogą mieć wpływ na Twój biznes. Pamiętaj, aby codziennie odwiedzać nasze FAQ .

 
 

Request Call Back

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.