W tych trudnych czasach chcemy zapewnić naszych klientów, że SIGTAX robi wszystko, co w jego mocy, aby wspierać naszych klientów, personel i całą społeczność w radzeniu sobie ze skutkami COVID-19. Rozumiemy, że nie ma sposobu, aby zatrzymać Twoją działalność i dlatego w niepewnych czasach, takich jak ten, nadal pracujemy jak zwykle.

Jeśli potrzebujesz wyjaśnień dotyczących operacji biznesowych, planowania strategicznego i bieżącej sytuacji finansowej, nasi eksperci są pod telefonem. Podczas gdy dzisiejszą sytuację trudno nazwać „normalnym biznesem”, firma SIGTAX podjęła proaktywne działania, aby podczas naszych interakcji z Państwem tak to wyglądało.

Dziękujemy za kontynuację współpracy z SIGTAX. To dla nas zaszczyt być częścią Twojej firmy i zapewniamy, że wspólnie przez to przejdziemy.

 

Zostań w domu. Bądź bezpieczny!

 

Aby pomóc Ci być na bieżąco z ważnymi wiadomościami finansowymi dotyczącymi Twojej firmy, stale przygotowujemy krótkie artykuły na blogu dotyczące najnowszych wiadomości finansowych i wydarzeń, które mogą mieć wpływ na Twoją firmę. Koniecznie przyjdź i sprawdź nasze FAQ codziennie.