SIGTAX jest uznaną globalną firmą konsultingową. Dzięki sieci biur w ponad 12 krajach, SIGTAX dysponuje krajowym doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc firmom (różnej wielkości) rozwijać się i działać zarówno na rodzimych rynkach, jak i poza nimi. To naprawdę jeden z najpotężniejszych atutów, jakie można mieć po swojej stronie przy zakładaniu firmy w Polsce

Od kilkudziesięciu lat pomagamy klientom różnej wielkości i ze wszystkich sektorów — od małych start-upów po duże firmy z listy Fortune 500. Naszym głównym celem jest pomoc organizacjom w skupieniu się na wzroście i rozwoju ich biznesu, podczas gdy my zajmujemy się wszystkimi kwestiami prawnymi, księgowymi i back-office. 

Nasze kompetencje są doceniane przez klientów z całego świata. Możesz wziąć pod uwagę znakomite oceny, które otrzymaliśmy do tej pory od naszych klientów, które podkreślają nie tylko jakość naszych usług, ale także nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych cenionych klientów.

Co nas wyróżnia?

In-country expertise: Współpracujemy z niezależnymi i certyfikowanymi ekspertami krajowymi, którzy mają wystarczające doświadczenie, aby zrozumieć lokalny rynek i związane z nim zobowiązania prawne, finansowe i regulacyjne.

Client-tailored services: Traktujemy każdego klienta indywidualnie i zapewniamy usługi dostosowane do potrzeb klienta, które są skalowalne zgodnie z potrzebami Twojej firmy i są fakturowane w dowolnej walucie.

Global network: Nasi klienci mogą korzystać z naszej globalnej sieci w pełni posiadanych biur w celu globalnego raportowania. Firmy działające w wielu regionach mogą korzystać z naszych biur jako jednego punktu kontaktowego dla swoich firm za granicą. Mogą również wykorzystać technologię i nasze lokalne zespoły, aby poprawić przejrzystość i kontrolę ryzyka.

Speed and efficiency: Nasze doświadczenie w kraju daje nam przewagę konkurencyjną, pozwalającą na zwinne podejście i szybsze wchodzenie na nowe rynki niż inne zagraniczne firmy.

Wide range of services: SIGTAX to punkt kompleksowej obsługi pełnego pakietu uzupełniających się usług biznesowych — księgowości, podatków i powiernictwa korporacyjnego. Możesz iść i robić to, co kochasz, podczas gdy my zajmiemy się wszystkimi formalnościami!

 

Klienci decydujący się na współpracę z SIGTAX Poland stają się częścią naszego zespołu, ponieważ angażujemy ich na każdym etapie procesu. Jesteśmy dumni z nawiązywania relacji biznesowych opartych na mocnych zasadach — uczciwości, rzetelności i przejrzystości. Jeśli chcesz pracować z partnerem, który jest oddany, zdolny, zawsze dostarcza na czas i stawia Twoje interesy na pierwszym miejscu, SIGTAX jest dla Ciebie najlepszy strzał.