O nas

SIGTAX to uznana globalna firma konsultingowa. Dzięki sieci biur w ponad 12 krajach, SIGTAX posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, które pomagają każdej wielkości firmom rozwijać się i działać zarówno na rynku krajowym, jak i poza nim. To naprawdę jeden z najsilniejszych atutów jaki możesz mieć po swojej stronie, zakładając firmę w Polsce

Od kilkudziesięciu lat pomagamy klientom różnej wielkości i ze wszystkich sektorów - od małych firm rozpoczynających działalność po duże firmy z listy Fortune 500. Naszym głównym celem jest pomoc organizacjom w utrzymaniu koncentracji na wzroście i rozwoju swoich działalności, podczas gdy my zajmujemy się wszystkimi kwestiami prawnymi, księgowymi i back-office.

Nasze doświadczenie doceniają klienci z całego świata. Możesz wziąć pod uwagę oceny “gwiazdki”, które otrzymaliśmy do tej pory od naszych klientów, które podkreślają nie tylko jakość naszych usług, ale także nasze poświęcenie, aby nie szczędzić wysiłków w zapewnianiu najlepszych rozwiązań dla naszych

 

Co nas wyróżnia?

Specjalizacja krajowa: współpracujemy z niezależnymi i certyfikowanymi ekspertami krajowymi, którzy mają odpowiednie  doświadczenie, aby zrozumieć lokalny rynek i związane z nim zobowiązania prawne, finansowe i regulacyjne.

Usługi dostosowane do klienta: traktujemy każdego klienta indywidualnie i zapewniamy dostosowane do jego potrzeb usługi, które są skalowalne zgodnie z potrzebami biznesowymi i są fakturowane w dowolnej walucie.

Globalna sieć: nasi klienci mogą korzystać z naszej globalnej sieci biur będących w pełni naszą własnością. Firmy działające w wielu regionach mogą wykorzystywać nasze biura jako pojedynczy punkt kontaktowy dla swoich firm za granicą. Mogą również wykorzystywać technologię i nasze lokalne zespoły w celu poprawy przejrzystości i kontroli ryzyka.

Szybkość i wydajność: Nasze krajowe doświadczenie daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na sprawne podejście i wchodzenie na nowe rynki szybciej niż inne firmy zagraniczne.

Szeroka gama usług: SIGTAX to kompleksowa usługa oferująca kompletny zestaw uzupełniających się działań  biznesowo - księgowych, podatkowych i powierniczych dla przedsiębiorstw. Możesz iść i robić to, co kochasz, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami!

Klienci, którzy decydują się na współpracę z SIGTAX Poland, stają się częścią naszego zespołu, ponieważ angażujemy ich na każdym etapie procesu. Jesteśmy dumni z nawiązywania relacji biznesowych opartych na silnych zasadach - rzetelności, uczciwości i przejrzystości. Jeśli chcesz współpracować z partnerem, który jest oddany, zdolny, zawsze dotrzymuje terminów i stawia na pierwszym miejscu Twoje zainteresowanie, SIGTAX jest najlepszym rozwiązaniem.